Targi OPTYKA 2023 - co, gdzie, kiedy?

Podziel się

Targi Optyczne OPTYKA odbędą się w dniach 20-22 października, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Grupa MTP oraz Krajowa Rzemieślnicza Izba Optyczna przygotowują wydarzenie, które za każdym razem przyciąga tysiące profesjonalistów, wiodące firmy na rynku optycznym oraz światowe i prestiżowe marki.


Pod koniec października (20-22.10) na Międzynarodowych Targach Poznańskich zgromadzi się wielu producentów, projektantów, okulistów, przedstawicieli hurtowni optycznych oraz wielu innych specjalistów związanych z branżą optyczną. 

Wiodące firmy zaprezentują swoje produkty, najnowsze technologie i usługi w szerokim zakresie tematycznym - pojawią się między innymi: producenci okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych; producenci soczewek kontaktowych; producenci opraw okularowych prezentujących różne style i materiały używane do produkcji oprawek; producenci przyrządów optycznych oferujących różnego rodzaju narzędzia i urządzenia wykorzystywane w branży optycznej czy producenci sprzętu do badania wzroku.  

Dla wszystkich obecnych będzie to z pewnością bardzo emocjonujący i pracowity czas, a także okazja do poszerzenia wiedzy, uczestnictwa w konferencji i wykładach oraz różnych wydarzeniach towarzyszących. W tym roku Targi OPTYKA zajmą "czteropak" kompleks czterech pawilonów: 7, 7A, 8 i 8A. 

Wszyscy wystawcy będą mieli okazję zaprezetnować swoje oferty w nowoczesnym obiekcie, w którego centrum znajduje się Aleja Lipowa z naturalnymi drzewami. Budynek wyróżnia nie tylko nowoczesność, ale również możliwość niestandardowych aranżacji oraz miejsca do spotkań. Zapraszamy do zwiedzania ekspozycji w godzinach:

20.10.2023 (piątek): 10:00 - 18:00
21.10.2023 (sobota): 10:00 – 18:00
22.10.2023 (niedziela): 10:00 – 16:00REJESTRACJA 

Rejestracji można dokonać na stronie www.tobilet.pl

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i możliwy wyłącznie po dokonaniu rejestracji.
Uczestnikami wydarzenia mogą zostać tylko profesonaliści: optycy, optometryści, przedstawiciele środowiska naukowego oraz osoby zawodowo związane z branżą optyczną.

Po weryfikacji przynależności do branży, bilet zostanie wysłany na adres e-mail podany w procesie rejestracji. 

 

 

TARGI OPTYKA TO: 

  • Spotkanie profesjonalistów rynku optycznego.
  • Największe wydarzenie biznesowe w Polsce skupiające całą branżę optyczną. 
  • Miejsce na bezpośrednie kontakty z wieloma potencjalnymi klientami. 
  • Setki wystawców i tysiące zwiedzających.
  • Połączenie nauki i biznesu. 
  • Wykłady i szkolenia prowadzone przez ekspertów. 

 

Kontakt dla profesjonalnych zwiedzających

Natalia Fercz