Ego Pro X Wyborem Konsumentów

Podziel się

Progresywne soczewki firmy Szajna z Gdyni nagrodzone zostały nie tylko Złotym Medalem, ale dodatkowo docenili je także konsumenci. Gratulujemy!

W połowie października 2018 ogłoszona została lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem i tym samym rozpoczęła się rywalizacja o tytuł „Wybór Konsumentów”, przyznawany przez klientów w drodze głosowania internetowego i bezpośredniego podczas targów. Możliwość oddawania głosów zakończyła się 24 grudnia 2018 r.   
Spośród dziewięciu laureatów Złotego Medalu MTP Targów OPTYKA 2018 najwięcej głosów - 59,04% uzyskał produkt zgłoszony przez Szajna Soczewki Okularowe, Gdynia - EGO Pro X.

Gratulujemy firmie zdobytego uznania i zaufania klientów.

Złoty Medal 2018 https://www.zlotymedal.com/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/292/

EGO Pro X

Szajna Soczewki Okularowe, Gdynia

Małgorzata Duda-Szajna SZAJNA LABORATORIUM OPTYCZNE, Polska

EGO Pro X to linia indywidualnych, progresywnych soczewek okularowych. Każda para jest niepowtarzalna, jak człowiek, który je nosi, ponieważ oprócz korekcji pacjenta, uwzględniają parametry anatomiczne twarzy i kształt oprawy. W efekcie EGO Pro X dają uczucie naturalności i łatwości użytkowania. Opatentowane technologie ClearView i FreeMAX zapewniają o 40% szersze obszary optymalnego widzenia i o 20% mniejszą grubość szkieł. Producentem i wyłącznym dystrybutorem jesz SZAJNA Laboratorium Optyczne.