KONFERENCJA OPTYKA 2021

Podziel się

Termin Targów Optycznych OPTYKA zbliża się wielkimi krokami. W dniach 22-24 października, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wszystkich uczestników wydarzenia z pewnością czeka niezwykle intensywny i pracowity czas oraz długo wyczekiwane bezpośrednie spotkania zarówno biznesowe jak i towarzyskie. W trakcie tych trzech emocjonujących dni, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w Konferencji Naukowej pod patronatem prof. dr. hab. Ryszarda Naskręckiego.

W dniach 22-24 października, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się już 7. edycja Targów Optycznych OPTYKA. Przygotowywane przez Krajową Rzemieślniczą Izbę Optyczną (KRIO) oraz Grupę MTP wydarzenie, cieszy się opinią największego wydarzenia w branży optycznej w Polsce. 

Podczas targów, Wystawcy mają szansę zaprezentować najnowsze produkty, rozwiązania technologiczne, a także wymienić się doświadczeniami i nawiązać nowe kontakty. Jedną z zapewnionych atrakcji podczas trzydniowych targów jest Konferencja Naukowa pod patronatem prof. dr. hab. Ryszarda Naskręckiego, Kierownika Laboratorium Fizyki Widzenia i Optometrii  UAM w Poznaniu, Dyrektora Centrum ECOTECH-Complex UMCS w Lublinie, która odbędzie się 23 października w godzinach 12.00 - 16.00. 

W tym roku temat konferencji nosi tytuł "Optyka okularowa i optometria - wyzwania po pandemii". Uznani wykładowcy i eksperci przedstawią zaobserwowane w ostatnich miesiącach zjawiska i konieczne działania dla optyków i optometrystów. 

Aby zapoznać się z programem Konferencji wystarczy wejść na stronę:
https://targioptyka.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/konferencja-optyka-2021-optyka-okularowa-i-optometria-wyzwania-po-pandemii/