Poznański Salon Optyczny 2024 - zapraszamy na wiosenną edycję już w marcu!

Podziel się

Serdecznie zapraszamy do udziału w wiosennej edycji Poznańskiego Salonu Optycznego, który odbędzie się 23 marca (sobota) 2024 roku. Tym razem na wszystkich uczestników czeka specjalna jednodniowa formuła, która zapewni bardziej efektywne korzystanie czasu zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających. Nie zabraknie również interesujących wykładów branżowych, prowadzonych przez ekspertów branży optycznej.

Początek wiosny będzie nie tylko doskonałą okazją do prezentacji nowych kolekcji opraw okularowych, akcesoriów oraz wyposażenia salonów optycznych, ale także do poznania nowych partnerów biznesowych i podjęcia owocnej współpracy na przyszłość.

Zapraszamy na tegoroczne spotkanie dedykowane branży optycznej, które tym razem odbędzie się w nowej, skondensowanej formie, trwającej tylko jeden dzień. Ta zmiana z pewnością zapewni lepsze i bardziej efektywne wykorzystanie czasu wszystkich uczestników.

Dodatkowo, nowością wprowadzoną podczas tegorocznego Poznańskiego Salonu Optycznego będzie seria ciekawych wykładów branżowych, poprowadzonych przez najlepszych ekseprtów -  Radosława Pichłacza, (SZAJNA Laboratorium Optyczne) oraz Olafa Tabaczyńskiego, twórcy nowych kompetencji dla branży optycznej oraz Mistrz Świata Stylizacji i MUA.

Ta nowa inicjatywa skierowana jest do gości, którzy chcą być na bieżąco z tematami pojawiającymi się na rynku optycznym. Tematy brzmią naprawdę interesująco - uczestnicy między innymi poznają zagadnienia dotyczące rozumienia i zaspakajania potrzeb klienta oraz systemu wartości jakimi komunikuje się klient w salonie optycznym. Dzięki takiej wiedzy pracownicy salonów optycznych będą potrafili lepiej zrozumieć klienta i podnieść jakość obsługi, a co za tym idzie, przyczynią się do poprawy doświadczenia zakupowego. 

Czego można spodziewać się podczas Poznańskiego Salonu Optycznego? 

- nowoczesnej wizji prowadzenia biznesu optycznego; 
- ofert międzynarodowych i renomowanych marek; 
- najnowszych modeli opraw okularowych;
- niezadownych produktów do pielęgnacji;
- szerokiego asortymentu sprzętu do salonów optycznych;
- nawiązania nowych kontaktów, które przyniosą jeszcze więcej możliwości biznesowych

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne dla osób reprezentujących branżę optyczną - optyków, optometrystów, lekarzy okulistów oraz innych specjalistów działających na rynku optycznym. Uczestnictwo w wydarzeniu jest możliwe tylko po rejestracji online lub na miejscu. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości jakie daje w tym roku Poznański Salon Optyczny.