Program XIII Kongresu KRIO

Podziel się

Wykłady, prezentacje, warsztaty i spotkania mniej formalne, a także koncerty - dla branży optycznej szykujemy intensywny weekend w Karpaczu.

Co roku, w jeden z jesiennych weekendów cała branża optyczna spotyka się w ramach wydarzeń, które są nie tylko okazją do nawiązywania relacji biznesowych, prezentacji nowych produktów i technologii czy pogłębienia wiedzy, ale również do wymiany doświadczeń i integracji. To właśnie w ostatnim kwartale roku, naprzemiennie z Targami Optycznymi OPTYKA, przyciągającymi do Poznania tysiące uczestników, organizowany jest Kongres Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej, któremu towarzyszy wystawa Optyczna OPTYKA. W tym roku KRIO zaprasza optyków, optometrystów, producentów i dystrybutorów materiałów i sprzętu optycznego, a także naukowców do Karpacza na dwudniowe spotkanie biznesowo-konferencyjne. Aż cztery dni – od 14 do 17 listopada powinni sobie zarezerwować przedstawiciele branży na spotkania, udział w prelekcjach i wspólne relaks i rozrywkę.

Na Wystawie Optycznej OPTYKA swoją ofertę zaprezentuje ponad stu wystawców, będzie sporo nowych trendów, premierowych kolekcji i nowinek technologicznych.

>>lista wystawców

Pierwszy dzień konferencyjny, czyli piątek 15 listopada, poświęcony będzie tematom konsumenckim. Sobotni panel wykładowy poświęcony będzie optyce okularowej, a prelekcje poprowadzą pracownicy naukowi ośrodków akademickich.

Szczegółowy program dostępny jest na >> stronie kongresu

Kongres Krio to nie tylko wiedza i biznes. To także relaks i rozrywka. Emocje związane z koncertami zespołu IRA i Olgi Szomańskiej pomogą w integracji środowiska optycznego, a także zapewnią wspaniałą atmosferę wieczornych spotkań w Karpaczu.