Targi Optyka już trzydniowe

Podziel się

Ze względu na rosnące zainteresowanie naszymi targami i zwiększającą się ekspozycję wydłużamy czas trwania imprezy.

Przed nami już 7. edycja Targów Optycznych OPTYKA. Od ponad dziesięciu lat to największe spotkanie branży optycznej w Polsce odbywało się w formule dwudniowej i za każdym razem było niezmiernie intensywnym czasem dla wszystkich jego uczestników.

Organizatorzy targów – Grupa MTP i Krajowa Rzemieślnicza Izba Optyczna, po minionej edycji w 2018 roku i jesiennym Kongresie KRIO postanowili przychylić się do oczekiwań uczestników, by kolejne Targi OPTYKA wydłużyć do trzech dni, tak by umożliwić zwiedzającym w pełni wykorzystać potencjał ciągle rosnącej ekspozycji targowej. Program imprezy zostanie też wzbogacony o dodatkowe prelekcje i warsztaty, które pozwolą optykom na pogłębianie swojej wiedzy specjalistycznej i biznesowej, a także na zdobycie nowych umiejętności praktycznych.

– Dzięki wydłużeniu trwania targów możemy zaprosić na nie więcej wystawców i zwiedzających – planujemy zintensyfikować działania promocyjne ukierunkowane na kraje ościenne, nie tylko PR-owe i reklamowe, ale także rozpoczynamy Program Hosted Buyers, dzięki któremu na Międzynarodowe Targi Poznańskie przyjadą kupcy z zagranicznych salonów i sieci optycznych – mówi Barbara Vogt, dyrektor projektu. –  Ponadto kolejny wieczór spędzony w Poznaniu będzie sprzyjał integracji i umacnianiu kontaktów biznesowych. Oprócz uroczystej gali, podczas której wręczane są Złote Medale i uczestniczymy w koncercie gwiazdy, drugiego dnia zaprosimy na imprezę w stylu klubowym.

Od pierwszej edycji w 2008 roku OPTYKA notuje wzrosty w kluczowych parametrach – zwiększa się zarówno powierzchnia ekspozycji, a także liczba wystawców i zwiedzających. Pozwala to prognozować, że trzydniowe Targi Optyczne będą kolejnym udanym wspólnym przedsięwzięciem KRIO i Grupy MTP.

 

Oferta uczestnictwa

Zapraszamy do kontaktu

Dorota Ceglarska-Kanarkowska
Dorota Ceglarska-Kanarkowska