Znamy Wystawców Targów OPTYKA 2021

Podziel się

Wybierz z kim chcesz się spotkać w tym roku!

Zaplanuj swój czas na Targach Optycznych OPTYKA i przyjedź na spotkanie profesjonalistów. Sprawdź Katalog Wystawców i zobacz kto pojawi się podczas wydarzenia. 

Już niedługo kolejna edycja największego wydarzenia w branży optycznej w Polsce. 22-24 października, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich czeka nas czas pełen tak długo wyczekiwanych, bezpośrednich spotkań - zarówno tych biznesowych, jak i towarzyskich. 

Udział w Targach OPTYKA możliwy jest wyłącznie dla profesjonalistów - osób zawodowo związanych z branżą optyczną. Wstęp na targi jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji online (https://tobilet.pl/targi-optyczne-optyka-2021.html
"Cieszy na, że zainteresowanie zwiedzających jest bardzo duże i wielu optyków już zadeklarowało swój przyjazd na targi." - mówi Barbara Vogt, dyrektor Targów OPTYKA. 

W tym roku, możemy pochwalić się liczbą ponad 100 Wystawców, prezentujących ponad 250 marek - liderzy oraz średnie i małe firmy mają możliwość zaprezentowania szerokiego wachlarza swoich produktów - począwszy od sprzętu diagnostycznego i wyposażenia zakładów optycznych, po najmodniejsze oprawy okularowe. 

Zapoznaj się z Katalogiem Wystawców Targów Optycznych OPTYKA: http://bityl.pl/mbAVm