Zoom na bezpieczeństwo – targi Optyka 2020 na nowych warunkach

Podziel się

Wiedza płynąca z obserwacji rynku, nastrojów poszczególnych branż oraz doświadczenie – to filary pozwalające na zorganizowanie bezpiecznej edycji targów OPTYKA 2020.

Czas na wydarzenia dla biznesu

Dzięki odmrożeniu gospodarki, kalendarz wydarzeń targowych zapełnił się do końca roku. Grupa MTP, gotowa na różne scenariusze, także w zależności od branży, już od czerwca organizowały wydarzenia na swym terenie, a także konferencje i spotkania online w nowoczesnym studiu zbudowanym przez Poznań Congress Center. GRUPA MTP wykorzystała swoje doświadczenie oraz potencjał specjalistów i bazując na wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego zaprojektowała i z powodzeniem wdrożyła system bezpiecznych rozwiązań i standardów. Zaowocowało to wspólną akcją Miasta Poznań, lokalnych przedsiębiorców i targów: #WracamyDoGry.

Wyzwania i szanse

Wydarzenia dla biznesu zaplanowane na jesień,  mają umożliwić zmierzenie się z wyzwaniami i wykorzystać szanse, jakie niesie ze sobą ten wyjątkowy czas.  - Konieczność tworzenia efektywnych i adekwatnych do sytuacji rozwiązań jest częścią naszej pracy, niezależnie od okoliczności, jakie niesie rzeczywistość. Tak też stało się w przypadku wydarzeń targowych w roku 2020.  Jesteśmy w pełni przygotowani na realizację spotkań branży w nowych standardach – bezpiecznych dla wszystkich odwiedzających Targikomentuje wiceprezes zarządu Grupy MTP, Filip Bittner.  Konfrontacja pozycji firmy na rynku, prezentacja kolekcji oraz podpisanie kontraktów na ich dystrybucję, spotkania i rozmowy biznesowe po wielu miesiącach – to tylko niektóre z korzyści, jakie mogą płynąć z udziału w targach.

Bezpieczeństwo w standardzie

Dbałość o bezpieczeństwo i komfort spotkań wystawców i zwiedzających – to elementarny cel, jaki zakłada zespół organizacji targów OPTYKA 2020. Wśród najważniejszych z działań, które zostały wdrożone i pozwoliły na udział w dotychczasowych wydarzeniach, można wymienić zamieszczenie kamer termowizyjnych z pomiarem temperatury uczestników przy wejściach na tereny targowe, punkty dezynfekcji rąk oraz komunikaty o konieczności zasłaniania ust i nosa, a także zachowania dystansu.

Dzięki materiałom prezentującym przygotowania do każdej z planowanych imprez, można się przekonać, że wydarzenia organizowane przez Grupę MTP czynione są w trosce o wspólne bezpieczeństwo, rozwój biznesowych możliwości i komfort spotkań.

 


Więcej informacji:

 

www.mtp.pl/pl/usługi/podróż-i-pobyt/standardy-bezpieczeństwa/