CZAS NA NOWY SALON OPTYCZNY - szkolenie dr Marka Borowińskiego

Podziel się

Zapraszamy na praktyczne szkolenia prowadzone przez dr Marka Borowińskiego Shop Doctora pod wspólnym tytułem: "Czas na nowy salon optyczny".

 

CZAS NA NOWY SALON OPTYCZNY

prowadzenie dr Marek Borowiński www.shopdoctor.plPIĄTEK - 22.10.2021

12.00 – 12.45
Czas na nowy salon optyczny, czyli jak połączyć psychologię koloru, visual merchandising z procesem zakupowym”

Szkolenie to uświadamia, jak właściwie urządzić salon (przeprowadzić klienta), tak, aby wpłynąć na jego zachowanie, celem zwiększenia sprzedaży - Visual Merchandising. 

 

13.00 – 13.45
„Jak myśli klient i jak kupuje po doświadczeniu pandemii, czyli, jak wykorzystać wiedzę o funkcjonowaniu mózgu, celem zwiększenia sprzedaży w Twoim salonie opstycznym ”

Szkolenie uzmysławia i pokazuje mechanizmy i procesy myślowe, jakie zachodzą w głowie klienta przebywającego w sklepie.

 

14.00 – 14.45
Czego pragnie konsument „jutra”, czyli najnowsze trendy w handlu detalicznym i usługach ?

 

Shop Doctor - dr Marek Borowiński specjalista od psychologii koloru, zwiększania sprzedaży oraz Visual Merchandisingu. Jest autorem książki „Doktor Kolor, czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu”. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie działań wspomagających sprzedaż.  Ma na swoim koncie konsultacje, doradztwo, audyty i szkolenia w Polsce i w USA. Uczy też, jak zaaranżować sklep i skutecznie wykorzystywać wizerunek firmy, aby sprzedawać więcej. Dr Marek Borowiński specjalizuje się w neuromerchandisingu i psychofizjologii widzenia, to znaczy uświadamia właścicielom jak mózg klienta odbiera ich sklep, firmę czy też produkt i jego opakowanie. Dr M. Borowiński  dzieli się swoją wiedzą podczas wielu kongresów marketingowych i sprzedażowych. Shop Doctor jest częstym gościem wielu programów telewizyjnych i radiowych. Pojawia się między innymi w: TVN24, DZIEŃ DOBRY TVN, PYTANIU NA ŚNIADANIE i wielu innych. Na co dzień prowadzi swój autorski program Shop Doctor na kanale Youtube i w telewizji program Sklepowe Rewolucje. www.shopdoctor.pl

 

 

 

ZOBACZ PROGRAM SPEAKER'S CORNER